Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підсилювачі з перетворенням



Для підсилення слабких вхідних сигналів, до яких відносяться сигнали біологічних об’єктів, сигнали різних перетворювачів, застосовують підсилювачі з перетворенням.

Застосування цих підсилювачів обумовлено меншим дрейфом нуля, ніж в ППС.

Структура ППС з перетворенням може мати вигляд:

Складається з модулятора 1, в якому відбувається перетворення постійної напруги в змінну, підсилювача змінної напруги 2 і демодулятора 3.

В демодуляторі відбувається перетворення змінної напруги в постійну.

Найважливішими елементами такого підсилювача являється модулятор і демодулятор.

В якості модуляторів використовують:

- електромеханічні перетворювачі – віброперетворювачі;

- електронні перетворювачі.

Модулятори можуть будуватися по схемі з ключовими елементами і з застосуванням ключових елементів, з’єднаних по схемі мосту.

a) б)

На схемі рис. а) транзистор виконує роль ключа. В розімкнутому стані ключа вхідна напруга з’являється в точці А, а у випадку розімкнутого стану ключа ця напруга = 0. Управління транзистором здійснюється від окремого генератора прямокутних імпульсів відповідної частоти модуляції.

Модулятор по схемі RC мосту (рис. (б)) містить діоди , бар’єрні ємності яких залежать від приложеної напруги в зворотному напрямі. При живленні мосту змінним струмом міст збалансований і напруга =0. При подачі постійного баланс моату порушується і на виході мосту отримуємо змінну напругу пропорційну вхідній напрузі. Таким чином основу принципу роботи модулятор покладений ефект модуляції p-n переходу.





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 682 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...