Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
1. Підсумок уроку.
- At home you may ask your parents how are they?
- What did you do at our lesson?
- And how are you at the end of our lesson?
- OK. The lesson is over.
- Good – bye!
УРОК 5 Дата: ___________
Тема: Знайомство. Мій друг.
Мета: закріпити вивчені фрази; практикувати учнів у вживанні вивчених фраз у своєму мовленні; ввести та відпрацювати фрази: Where are you from? I am from …; вчити вживати займенники I, he, she.
Розвивати увагу, іншомовну вимову, навички аудіювання.
Виховувати пізнавальний інтерес до навчання.
Обладнання: фрази, прапори країн Англії, США, України, пластмасова тарілка, макети руки, казковий герой краб, тематичні малюнки.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання
(див. урок 4)
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички.
- OK. Let’s begin. Name the sounds.
[h] [ai] [ ] [w] [o] [m]
- I’ll name the sounds and you must show me them.
б) мовна розминка. Гра «Мікрофон»
- Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог.
- OK. Who wants to be the first?
Example: Hello! I am Natasha.
And what is your name?
Hi! I am Olena.
Nice to meet you.
Good – bye!
Bye!
3. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Повторення раніше вивченого.
а) гра
- Let’s regard what did you learn at our last lesson.
- Look at the pictures and say what children do.
б) бесіда
- At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him.
- Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?..
(учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання)
в) фізхвилинка (див. урок 3)
2. Введення нових слів.
а) пояснення слів
- Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази:
I am from Ukraine.
I live in Noviy Booh.
- Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання:
Where are you from?
Where do you live?
б) фонетичне опрацювання
диск «Живі фрази»
в) робота з підручником
- впр. 1,с.12
3. Розвиток навичок письма та говоріння.
а) робота з карткою
- You have flags and your task draw it and name what country is it.
б) робота в парах
- Let’s work in pairs. Match, colour and say.
(РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6)
в) фізхвилинка
4. Введення займенників.
а) пояснення значення займенників I, he, she.
б) робота в зошитах
- Обведи по пунктирним лініям.
5. Виконання проектної роботи.
(див. підручник с. 13)
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.
- What do you like at our lesson?
- Say in English «він», «вона», «я».
- The lesson is over. Good – bye!
УРОК 6 Дата: ___________
Тема: Цифри. Скільки тобі років?
Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал.
Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам'ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі.
Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
- Let’s regard a poem for our greetings.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.
б) name the sounds
- Look at the blackboard and repeat after me.
[g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai]
- And look! We’ll know such sounds.
[v] [f] [ks]
- Repeat after me.
Aim
- At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.
-You’ll also will be able to ask how old are you?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Повторення раніше вивченого.
- OK. We train our tongue and now let’s regard words.
- Translate into English.
Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?
- Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.
2. Фізхвилинка.
Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 294 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!