Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Методичні вказівки. до виконання контрольної роботи



до виконання контрольної роботи

з дисципліни

«Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання»

для студентів галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»

напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит»,

6.030504 «Економіка підприємства»

всіх форм навчання

 
 


Полтава

Видавництво ПолтНТУ


Методичні вказівки до виконання контрольної роботи для студентів галузі знань 0305«Економіка та підприємництво» напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит», 6.030504 «Економіка підприємства» всіх форм навчання з дисципліни «Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання». – Полтава: ПолтНТУ, 2012. – 31 с.

Укладачі: М. М. Ставнича, кандидат економічних наук, доцент

Т. В. Савченко, асистент

Рецензент: І. М. Крекотень, кандидат економічних наук, доцент

7 вересня 2011 р., протокол № 1

Відповідальний за випуск: Л. О. Птащенко, в. о. завідувача кафедри фінансів, банківської справи та державного управління, доктор економічних наук, професор.

Затвердженонауково-методичною

радою університету

протокол № 9 від 1 червня 2012 р.

Авторська редакція

52.43.03.01


Вступ

Роль і значення дисципліни «Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання» у підготовці фахівців економічного профілю полягає у формуванні системи базових знань з теорії і практики бюджетування. Дисципліна «Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання» вивчає теоретичні і методичні основи інформаційного, організаційного і методичного забезпечення процесу управління діяльністю суб’єктів господарювання; основи планування, контролю, обліку, аналізу і оцінки ситуації для прийняття управлінських рішень.

Вивчення даної дисципліни є необхідною умовою підготовки економістів вищої кваліфікації. Особливо важливу роль ця дисципліна відіграє у підготовці фахівців у галузі фінансів і кредиту. Вона забезпечує науково-теоретичну і методологічну основу для формування системи знань щодо організації бюджетування.

Основна мета дисципліни «Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання» – вивчення практичних і теоретичних аспектів бюджетування як необхідних елементів системи управління підприємством, набуття навичок з використання загальних і методологічних принципів концепції управління діяльності підприємств на шляху максимально ефективного досягнення стратегічних і тактичних цілей підприємства.

Основні завдання даної дисципліни полягають у:

· аналізі доходів та витрат підприємства в процесі здійснення господарської діяльності; контролі та плануванні рівня прибутку та рентабельності виробництва;

· оптимізації фінансових потоків і ресурсів підприємства, що дозволяє значно знизити їх обсяг та потребу в них, знизити собівартість та підвищити конкурентоспроможність підприємства;

· вивченні комплексу питань, пов’язаних з аналізом і контролем відхилень фактичних результатів діяльності від планових, розробка оптимальних управлінських рішень.






Дата публикования: 2015-07-22; Прочитано: 157 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...