Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Тема 9. Інформаційна й організаційно-комерційна діяльність



Суть і призначення інформаційної й організаційно-комерційної діяльності. Суть інформаційних і організаційно-комерційних послуг. Основні види інформаційних та організаційно-комерційних послуг: виконання термінових замовлень - терміновий продаж; продаж продукції на комісійних началах і відновлених видів продукції; посередництво в перерозподілі зайвої і невживаної продукції; збут некондиційної (нестандартної) продукції; розміщення замовлень на виготовлення нестандартних деталей і технологічних заготовок; інформація про новий вид продукції, що освоюється промисловістю; продукцію, випуск якої припинений; заміну матеріалів; кон’юнктуру забезпечення продукцією окремих галузей виробництва; якість та інші характеристики; різні види консультацій та ін.

Умови надання інформаційних і організаційно-комерційних послуг. Напрями діяльності маркетингових та інформаційно-комерційних центрів. Посередники, працюючи на комерційній основі, додатково до основного виду діяльності можуть: займатися організацією господарських зв’язків між постачальниками і споживачами на їх прохання; надавати споживачам відомості про постачальників продукції, її технічні характеристики і можливості придбання, використовуючи для цього створюваний інформаційний банк даних; виявляти на підприємствах і в організаціях регіону зайву і невживану продукцію, що не має збуту, і повідомляти про це споживачам; готувати, видавати і розсилати за угодою із споживачами інформаційні списки продукції, пропонованої для реалізації (прайс - листи); представляти рекомендації і відомості про можливі заміни одних видів продукції на інші, менш дефіцитні або економічні, з близькими технічними характеристиками, а також про виробників цієї продукції; на прохання підприємств на основі укладених договорів організовувати рекламну інформацію про технічні характеристики продукції, що випускається, ціни і можливості її придбання з урахуванням термінів виконання замовлень; організовувати регіональні ярмарки для укладення договорів на купівлю-продаж продукції. Специфіка діяльності консалтингових фірм. Етапи процесу консультування: підготовка; діагностика; планування проекту; здійснення проекту; завершення. Види консультування: експертне консультування; процесне консультування; навчальне консультування.





Дата публикования: 2015-04-07; Прочитано: 384 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...