Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Технічні характеристики освітлювальних електростанцій



№ з/п Найменування характеристик Освітлювальні електростанції
ЭСБ-2ВО-М1 ЭСБ-4ВО-М1 ЭСД-10- ВО
1. Потужність номінальна, кВт      
2. Напруга номінальна, В  
3. Вид струму Змінний однофазний
4. Електроагрегат (силова електростанція) АБ-2-О/230-М1 АБ-4-О/230-М1 ЭСД-10-ВС/230-М
5. Витрати пального, кг/год. 1,4 2,6 4,6
6. Кількість світильників, шт.: з відбивачем без відбивача      
7. Кількість одночасно ввімкнених світильників, шт.      
8. Потужність електроламп, Вт 25; 40; 100 25; 40; 100 40; 60; 100
9. Загальна довжина кабельної мережі, м      
10. Довжина магістральної мережі, м      
11. Кількість ящиків з майном, шт.      
12. Кількість чохлів для кабельної мережі      
13. Габаритні розміри, мм: довжина ширина висота      
14. Загальна маса, кг з майном на причепі ТАПЗ-755 з майном в укладці       –
15. Розрахунок, чол.      

Військові зарядніелектростанції призначені для зарядки та проведення контрольно-тренувальних циклів лужних та кислотних акумуляторних батарей різного призначення в польових і стаціонарних умовах. Типаж електротехнічних засобів передбачає наступний ряд потужностей: 0,5; 1,0; 4; 8; 16 і 30 кВт. Найбільш розповсюдженими є бензинові електростанції потужністю 0,5; 1,0 та 4 кВт.

Електроагрегати та майно зарядних електростанцій потужністю 0,5 і 1,0 кВт розміщуються в ящиках і можуть транспортуватися будь-яким транспортним засобом.

Зарядні електростанції потужністю 4 кВт випускаються в двох виконаннях. В першому виконанні електроагрегат і майно електростанції розміщуються в одновісному причепі, який буксирується автомобілем вантажністю до 3 т. У другому виконанні комплект електростанції упакований в ящики та може перевозитися будь-яким транспортним засобом.

Військові силові електростанції призначені для живлення різних споживачів змінним трьохфазним струмом напругою 230 чи 400 В та частотою 50 і 400 Гц й використовуються в якості основних чи резервних джерел електроенергії пересувних військових об’єктів. В частинах і підрозділах інженерних військ здебільшого застосовуються силові електростанції потужністю 30, 60 та 100 кВт для живлення електроспоживачів військових лісопильних рам, засобів добування та очищення води тощо.

Силові електростанції потужністю 10 і 30 кВт монтуються на одновісних причепах, решта електростанцій – на двовісних причепах відповідної вантажопідйомності.

До складу силових електростанцій входять: електроагрегат; комплект кабельної мережі; комплект запасних частин, інструменту та приладдя електростанції та причепа; автомобільний причіп; запасне колесо причепа; каністри з маслом і запасні баки з пальним; комплект технічної документації.

Автоматизовані силові електростанції потужністю 100 і 200 кВт монтуються на автомобільних причепах із закритими кузовами. До їх складу, крім перерахованих вище складових, входять:

силовий розподільний щит і шафа автоматичного керування;

пульт дистанційного керування;

опалювально-вентиляційній установки, які забезпечують підтримання температури в кузові в межах 80…400С;

електричні печі для обігріву кузова під час технічного обслуговування;

акумуляторні батареї для живлення системи автоматики та випрямлячі для їх підзарядки.

Умовні позначення серійних військових силових електростанцій відповідають діючим технічним умовам. Наприклад: ЭСД-30-Т/400-А1РП (ЭД30-Т400-1РП) – електростанція дизельна, потужність 30 кВт, напруга 400 В, частота 50 Гц, автоматизована за першим ступенем, радіаторна система охолодження, на причепі під капотом.

Технічні характеристики військових силових електростанцій надані в таблиці 37.

Пересувні інженерні електростанції призначені для забезпечення виконання наступних інженерних робіт:

розроблення ґрунтів (буріння шпурів у гірських, важких і мерзлих ґрунтах тощо);

механізація лісозаготівельних і деревообробних робіт під час будівництва та відновлення мостів, доріг, зведення фортифікаційних споруд;

заготівля будівельних матеріалів, підривання стін, споруд чи інших об’єктів;

різання та зварювання металевих елементів і конструкцій під час ремонту техніки, будівництва та проведення інженерно-рятувальних робіт.

Таблиця 37





Дата публикования: 2014-10-29; Прочитано: 2139 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...