Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Списання дебіторської заборгованості з закінченим строком позовної давності



Відвантажено товари покупцю

Дт      
Кт    

Відображено податкові зобов'язання

Дт      
Кт    

Списано заборгованість за рахунок резерву сумнівних боргів

Дт      
Кт    

Сторновано раніше нараховані податкові зобов'язання

Дт     -2000
Кт    

Відображено на забалансовому рахунку суму списаної дебіторської заборгованості

Дт      
Кт -  

4. Форма та зміст декларації з ПДВ (далі декларація) визначені Наказом Міністерства фінансів України "Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість" від 25.11.2011 №1492.

До податкової звітності з податку на додану вартість (далі - податкова звітність) належать:

- податкові декларація з податку на додану вартість (далі - декларація);

- уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

- копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді;

- розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.

Додатками до декларації є:

Розрахунок коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1).

Довідка щодо залишку суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (Д2) (додаток 2).

Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3) (додаток 3).

Заява про повернення суми бюджетного відшкодування (Д4) (додаток 4).

Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5) (додаток 5).

Довідка (Д6) (додаток 6) подається платниками, які заповнюють рядки 3, та/або 4, та/або 5 декларації, та підприємствами (організаціями) інвалідів.

Розрахунок (перерахунок) частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами/послугами, необоротними активами між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями (Д7) (додаток 7).

Заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) (Д8) (додаток 8).

Звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал.

Для подання декларації встановлюються такі строки:

– якщо звітний (податковий) період дорівнює календарному місяцю, декларація подається до органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податку, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

– якщо звітний (податковий) період дорівнює календарному кварталу, декларація подається до органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Основою для складання декларації є дані реєстру отриманих та виданих податкових накладних (див. табл. 1).

Таблиця 1

Взаємозв'язок реєстру отриманих та виданих податкових накладних та декларації з ПДВ





Дата публикования: 2014-12-10; Прочитано: 141 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...