Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

А. Контроль систематичності та активності роботи протягом семестру над вивченням програмного матеріалу дисципліни



Оцінка знань студентів за контролем систематичності та активності роботи протягом семестру над вивченням програмного матеріалу дисципліни включає такі складові:

(1) активність та рівень знань при обговоренні питань семінарів;

(2) результати виконання індивідуальних завдань для самостійного опрацювання;

(3) участь у студентських наукових конференціях, гуртках, конкурсах, олімпіадах з питань даної дисципліни.

(1) При контролі активності та рівня знань при обговоренні питань семінарів оцінці підлягають: рівень знань, продемонстрований у відповідях і виступах на семінарських заняттях; активність при обговоренні питань, що винесені на семінарські заняття, правильність написання письмового контролю на семінарському занятті; результати пілотного опитування. Протягом семестру кожен студент з групи на семінарських і практичних заняттях повинен приймати активну участь в обговоренні проблем, які винесені на заняття.

Оцінювання активності роботи відбувається з градацією в 1 бал:

1. відповіді на питання за темою семінару 0-5 бали
2. виконання завдань оперативного письмового контролю 0-5 бали
3. змістовні доповнення 0-3 бали
4. пілотне опитування 0-2 бал
5. участь у науково-пошуковій творчій роботі 0-10 балів

(2) Під час контролю виконання індивідуальних завдань для самостійного опрацювання оцінці підлягають: підготовка і презентація міні-лекцій з проблемних питань, експертної оцінки, реферату, укладання бібліографії, а також участь у роботі наукового семінару з бюджетних питань і науковій студентській конференції КНЕУ (секція кафедри фінансів).

Оцінювання індивідуальних завдань відбувається з градацією в 1 бал:

1. підготовка і презентація міні-лекції 0-3 балів
2. підготовка і презентація експертної оцінки 0-5 балів
3. укладання бібліографії з бюджетних питань 0-2 балів
4. підготовка і презентація реферату 0-3 балів
5. виконання окремих задач 0-5 балів
6. виконання практичних завдань № 1 і 2 0-5 балів

(3)Під час контролю участі у студентських конференціях, гуртках, конкурсах, олімпіадах з питань даної дисципліни протягом семестру оцінюється викладачем з градацією в 1 бал:

1. участь у роботі наукового семінару з бюджетних питань 0-5 балів
2. участь у науковій студентській конференції КНЕУ (секція кафедри фінансів) 0-5 балів

Б. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ МОДУЛЬНИХ ЗАВДАНЬ

Завдання, винесені для модульних завдань поділяються на два модулі:

І модуль – комп’ютерний тестовий контроль;

ІІ модуль – Комплексні ситуаційні задачі “Кошторис загальноосвітньої середньої школи” і “Кошторис медичної установи”.

За першим модулем тестовий контроль здійснюється в один етап у комп’ютерних класах КНЕУ за три тижні до кінця семестру. До комп’ютерного тестового контролю включено одну тему з 40 тестів, які винесені для самостійного опрацювання в комп’ютерних класах КНЕУ (047; 049; 059; 066)), з обмеженням ліміту тестування за часом на одне тестове запитання менше однієї хвилини. Студент отримує бали поточного контролю за кількістю вірних відповідей на тести:

Кількість вірних тестових відповідей Кількість поточних балів
0—10 0 балів
11—15 1,0 бал
16—20 2,0 бали
21—25 3,0 бали
26—32 4,0 бали
33—40 5,0 бали

Комплексні ситуаційні задачі “Кошторис загальноосвітньої середньої школи” і “Кошторис медичної установи” винесено на самостійну роботу, виконуються студентом письмово з публічною презентацією результатів роботи. Студент виконує один із варіантів комплексної ситуаційної задачі “Кошторис загальноосвітньої середньої школи” і один із варіантів комплексної ситуаційної задачі “Кошторис медичної установи”. В академічній групі студентів варіанти комплексної ситуаційної задачі “Кошторис медичної установи” не повинні повторюватись. Комплексні ситуаційні задачі (два варіанти загалом) оцінюються загальною оцінкою за такими критеріями.

Максимально два варіанти комплексних ситуаційних задач загалом оцінюються в 5 балів поточного контролю, якщо має місце: вірна арифметична відповідь на поставлені задачі; правильно зазначене теоретичне обгрунтування відповідних розрахунків; вірно вказані винятки із зазначеного правила та варіанти його використання в конкретних умовах; вірно вказана назва відповідного інструктивного матеріалу.

Загальна оцінка в 3 або 4 бали поточного контролю виставляється загалом, якщо має місце: невірна арифметична відповідь на поставлені задачі; невірно зазначене теоретичне обгрунтування (пояснення) відповідних розрахунків; невірно вказані винятки з зазначеного правила та варіанти його використання в конкретних умовах; невірно вказана назва відповідного законодавчого чи інструктивного матеріалу чи вжита назва застарілого матеріалу.

Мінімальна загальна оцінка в 0, 1 або 2 бали поточного контролю виставляється за подані відповідні два варіанти з урахуванням усіх можливих помилок або взагалі не подані студентом.

Письмові роботи зберігаються на кафедрі до закінчення семестру.

У разі невиконання завдань поточного контролю з об’єктивних причин, студент має право з дозволу декана скласти їх до останнього семінарського заняття. Час та порядок складання визначає викладач, який проводить заняття.

На останньому семінарі виводиться загальна сума балів поточного контролю.

4.1.2. Для студентів заочної форми навчання

Згідно з Порядком оцінювання знань студентів з урахуванням поточної успішності (ухвалена Вченою радою КНЕУ від 28 травня 2009 р.) зі змінами ухваленими Вченою радою КНЕУ від 25 березня 2010 р.— завдання поточного контролю оцінюються в діапазоні від 0 до 20 балів (включно).

Максимальна сума балів поточного контролю – 20, які розподіляються: üобов’язкові завдання – максимум 17 балів, ü вибіркові завдання – максимум 3 бали.

Об’єктами поточного контролю знань студентів є:

— виконання контрольної роботи (письмової домашньої роботи) або модульного завдання у вигляді комп’ютерного тестового контролю;

— виконання індивідуальних завдань на вибір студента (обговорення проблемних питань за тематикою рефератів або бібліографія з бюджетних питань за тематикою курсових робіт).

А. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ (ПИСЬМОВОЇ ДОМАШНЬОЇ РОБОТИ)

Оцінка знань студентів при контролі за виконанням контрольної (письмової домашньої) роботи проводиться у формі написання її студентом та захисту у встановленому порядку (згідно з підрозділом 3.9 поданим вище). Результати виконання і захисту контрольної (письмової домашньої) роботи разом з роботою за вибором студента оцінюється за європейською семибальною системою, які переводяться в бали поточного контролю за такою шкалою: якщо студент отримав оцінку A семибальної системи — 17 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку B семибальної системи — 15-16 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку C семибальної системи — 12-14 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку D семибальної системи — 9-11 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку E семибальної системи — 6-8 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку FX семибальної системи — 3-5 балів поточного контролю; якщо студент отримав оцінку F семибальної системи або не отримав ніяких оцінок чотирибальної системи за невиконання і/або незахист контрольної (письмової домашньої) роботи — 0-2 балів поточного контролю.

Письмові роботи зберігаються на кафедрі до закінчення семестру.

Б. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ МОДУЛЬНОГО ЗАВДАННЯ

Завдання, винесені для модульних завдань поділяються на один модуль – комп’ютерний тестовий контроль.

За цим модулем тестовий контроль здійснюється в один етап у комп’ютерному режимі з курсу “Бюджетна система” на WEB-студента КНЕУ з обмеженням ліміту тестування за часом на одне тестове запитання менше однієї хвилини.. До комп’ютерного тестового контролю включено 40 тестів, які винесені на самостійну роботу для опрацювання за навчально-методичним посібником для самостійного вивчення дисципліни «Бюджетна система». Студент отримує бали поточного контролю за кількістю вірних відповідей на тести:

Кількість вірних тестових відповідей Кількість поточних балів
0—3 0-2 балів
4—5 3-4 балів
6—10 4-5 балів
11—15 6-7 балів
16—20 8-9 балів
21—25 10-11 балів
26—30 12-13 балів
31—35 14-15 балів
36—40 16-17 балів

В. БІБЛІОГРАФІЯ З БЮДЖЕТНИХ ПИТАНЬ ЗА ТЕМАТИКОЮ

КУРСОВИХ РОБІТ

Мета укладання бібліографії – дати аналітичний огляд літературних джерел (монографій, підручників, навчальних посібників тощо) за обраною тематикою. Готуючи бібліографію, студент:

ü обирає питання і погоджує його з викладачем;

ü систематизує різні погляди і підходи до вивчення досліджуваного питання (фінансові категорії, поняття і терміни, принципи, ознаки, класифікації тощо);

ü літературні джерела добираються самостійно;

ü готує бібліографію у друкованому вигляді (обсяг – до 6 сторінок тексту набраного на комп’ютері, Times New Roman, шрифт 14, інтервал 1,5. Структура: титульна сторінка, текст бібліографії, список опрацьованої літератури).

Бібліографія готується на той семінар, на якому розглядається відповідна тема. Якщо тема на семінарських заняттях не розглядається, тоді студент має здати бібліографію викладачу, який проводить семінари, не пізніше ніж за 3 тижні до закінчення семестру.

Критеріями оцінки є кількість опрацьованих літературних джерел і якість систематизації матеріалу.

4.2. Порядок підсумкового контролю знань з дисципліни

(для студентів денної, заочної та вечірньої форми навчання)

4.2.1. Підсумковий контроль знань студентів 6104 та 6201/2 у формі іспиту.

На іспит для студентів денної та вечірньої форми навчання виносяться описові питання та завдання. Екзаменаційний білет для студентів денної та вечірньої форми навчання містить 6 завдань — 4 описових питання та 2 задачі, кожне з яких оцінюється за чотирибальною системою від 2 до 5 балів залежно від рівня знань. Результати іспиту оцінюються в діапазоні від 0 до 60 балів.

На іспит для студентів заочної форми навчання виносяться описові і тестові питання та завдання. Екзаменаційний білет для студентів заочної форми навчання містить 10 завдань — 5 описових питань, 2 тестових питання та 3 задачі, кожне з яких оцінюється за чотирибальною системою від 2 до 5 балів залежно від рівня знань. Результати іспиту оцінюються в діапазоні від 0 до 100 балів.

У разі, коли відповіді студента оцінені менше ніж в 30 балів, він отримує незадовільну оцінку за результатами іспиту, а набрані за іспит бали не враховуються у загальній підсумковій оцінці. В цьому випадку враховуються лише отримані результати поточного контролю.

Шкала оцінювання екзаменаційних завдань:

Оцінювання за чотирибальною шкалою Рівень знань Оцінка за 100-бальною шкалою
  Відмінний  
  Добрий  
  Задовільний  
  Незадовільний  

Загальна підсумкова оцінка з дисципліни не може перевищувати 100 балів і складається з суми балів за результатами поточного контролю знань студента та балів отриманих за іспит (при умові, що студент набрав 30 балів і вище).

До відомості обліку поточної і підсумкової успішності заносяться сумарні результати в балах поточного контролю та іспиту (загальна підсумкова оцінка).

4.2.2. Підсумкове оцінювання знань студентів за результатами поточного модульного контролю.

4.2.2.1. Для студентів денної та вечірньої форми навчання

З вибіркових дисциплін оцінювання знань студентів з дисципліни “Бюджетна система” здійснюється за результатами поточного контролю в діапазоні від 0 до 100 балів проводиться за такою схемою:





Дата публикования: 2014-12-25; Прочитано: 283 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...