Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Основні положення організації індивідуальної роботи з дисципліни



1. В.В.Фаронов. Delphi 6. Учебный курс.- М.:"Нолидж", 2001.- 608 с.

2. П.Г.Дарахвелидзе, Е.П.Марков.Delphi 4. Среда визуального программирования.-СПб.:БХВ – Санкт-Петербург, 1999. – 816 с.

3. А.М.Епанешников, В.А.Епанешников. Программирование в среде Delphi: Учебное пособие в 4-х частях. М.: ДИАЛОГ-МИФИ, 1997-1998.

4. М.В.Краснов. OpenGL.Графика в проектах Delphi. -СПб.:БНВ-Санкт-Петербург, 2000.-352 с.

5. Тэйлор Д. и др. Переход на Kylix для Delphi-программистов./Пер.с англ. СПб: "Питер" – 2002.- 304 с.

6. Калверт Ч. и др. Borland Kylix. Руководство разработчика./Пер.с англ.: "Вильямс" - 2002, 880 с.

7. Г.Буч. Объектно-ориентированный анализ и проектирование с примерами приложений на C++, 2-е изд./Пер.с англ.-М., Бином,СПб, 2000.-560 с.

8. Д.Чеппел. Технологии ActiveX и OLE./Пер.с англ.-М.:"Русская Редакция”,1997.-320 с.

9. А.Л.Фридман. Основы объектно-ориентированного программирования на языке Си++.-М.:Горячая линия-Телеком, Радио и связь, 1999.-208 с.

ЗМІСТ

Основні положення організації індивідуальної роботи з дисципліни ….. 4

Тематика рефератів …………………………………………………...…….. 6

Змістовий модуль 1 ………………………………………….….…….. 6

Змістовий модуль 2 ……………………………………….…….….…. 7

Змістовий модуль 3 ………………………………………..…….……. 8

Змістовий модуль 4 …………………………………………….……. 9

Вказівки до виконання індивідуального завдання …………………….… 12

Література ……………………………………………………………….…. 14


ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ

Індивідуальні завдання з дисципліни «Проектний аналіз» включають написання рефератів та розробку індивідуальних проектів.

Написання рефератів є необов’язковим завданням. Студент самостійно приймає рішення щодо його складання. За реферат, який було схвалено викладачем та захищено в аудиторії, студент отримує 5 балів.

Реферат може бути написаний лише на тему, що наведено у переліку рекомендованих у методичних вказівках. У випадку, коли студент бажає написати реферат на тему, якої не має у переліку рекомендованих, він повинен узгодити тему з викладачем. Кожен студент може написати та захистити лише один реферат. Реферат допускається до захисту лише у випадку, якщо він написаний на тему, яка відноситься до того ж змістового модуля, що й тема заняття, на якому представляється реферат. Не допускається підготовка студентами реферату на одну й ту ж саму тему, тому після того, як студент обрав тему реферату, він повинен повідомити про це викладача.

Реферат складається у обсязі 15-20 листів друкованого тексту 14 шрифтом (1,5 інтервали) та повинен мати такі структурні елементи: титульний лист, зміст, вступ, основна частина, висновки, перелік використаної літератури. При написанні реферату студент повинен використати не менш, ніж 10 джерел. Перелік літератури, (у тому числі й електронні джерела) повинен бути оформлений у відповідності зі стандартом. По тексту реферату повинні бути наведені посилання на використанні джерела інформації. Якщо у тексті реферату не має посилання на джерело, воно виключається з переліку. До захисту допускається лише реферат, що відповідає встановленим вимогам.

Кращі реферати, які мають ознаки наукової роботи, будуть рекомендовані для доопрацьовування та подальшого представлення у вигляді доповіді на студентську наукову конференцію або наукової публікації, що дозволить студенту додатково отримати 10 балів.

Розробка індивідуальних проектів є обов’язковим завданням. Його складання та захист дозволить студенту здобути від 0 до 5 балів, в залежності від повноти виконання завдання та наявності або відсутності помилок.

Тематикуіндивідуальногопроекту студент обирає самостійно та погоджує з викладачем. Доцільно було б обрати таку тему для проекту, яка б була пов’язана з колом наукових інтересів студента.

Індивідуальні проекти повинні бути представлені у надрукованому та електронному вигляді.

Надрукована частина індивідуального проекту повинна мати такі структурні елементи: титульний лист, зміст, основна частина, перелік використаних джерел. Електронні матеріали індивідуального проекту повинні складатися з файлу у форматі MS Word, в якому представлені результати індивідуального проекту, та файлу у форматі MS Excel, який містить розрахункові таблиці.

Кращі індивідуальні проекти будуть рекомендовані для доопрацьовування та подальшого представлення у вигляді доповіді на студентську наукову конференцію або наукової публікації, що дозволить студенту додатково отримати 10 балів.





Дата публикования: 2014-11-29; Прочитано: 154 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...