Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Інструкція до завдання. 1. Знаходячись в главном меню програми, виберіть словари / наименования и курсы валют



РЕЄСТРИ ВАЛЮТИ

1. Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть СЛОВАРИ / НАИМЕНОВАНИЯ И КУРСЫ ВАЛЮТ. На екрані з’явиться вікно НАИМЕНОВАНИЯ И ТЕКУЩИЕ КУРСЫ ВАЛЮТ.

2. Для додавання нового типу валюти виберіть пункт контекстного меню «Добавить» (клавіша «Insert»). На екрані з’явиться форма задання характристик валюти (рис. 44).

3. У полі КОД ВАЛЮТЫ задається числовий код за класифікацією ЗЕД.

4. У полі КОД (ISO) введіть буквенний код валюти у міжнародному стандарті ISO, який складається із трьох символів. Наприклад: Українська гривня – UAН, долар США – USD.

5. У полі НАИМЕНОВАНИЕ ВАЛЮТЫ у перший рядок введіть офіційнне найменування валюти. В наступних рядках введіть найменування цієї валюти і найменування її розмінної монети в називному відмінку однини, родовому відмінку однини і множини відповідно (наприклад, «гривня / копійка», «гривні / копійки», «гривнів / копійок»). Ця настройка потрібна для формування у звітних документах суми прописом.

6. Запишіть внесені зміни.

ВВЕДЕННЯ КУРСУ ВАЛЮТИ

1. Знаходячись у вікні «НАИМЕНОВАНИЕ И ТЕКУЩИЕ КУРСЫ ВАЛЮТ» виберіть курсором потрібну валюту.

2. У нижній таблиці «История изменения курса» виберіть пункт контекстного меню «Добавить» або натисніть клавішу «Insert». На екрані з’явиться вікно для задання курсу на певну дату.

3. Введіть дату і курс на цю дату. Запишіть внесені значення.

РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗРАЗКА

1. Для реєстрації господарської операції перейдіть у розділ УЧЕТ / ХОЗЯЙСТВЕННЫЕ ОПЕРАЦИИ. Виберіть пункт контекстного меню «Добавление» / «Добавить по образцу». На екрані буде вікно «Образцы хозяйственных операций», де можна вибрати потрібний зразок.

2. При створенні господарської операції (рис. 26) у вкладці «Проводки» (рис. 45) при выборе валютных счетов стає доступним поле «Код валюты». У це поле із словника «Наименование и курсы валют» виберіть код валюти. При виборі курсу на певну дату стане доступним поле «Сумма в валюте», в яке запишіть суму господарської операції у валюті. Суму у гривневому еквіваленті Система розрахує автоматично по визначеному курсу валют.

3. Запишіть внесені значення в усі вкладки форми.

ПЕРЕОЦІНКА ВАЛЮТНИХ РАХУНКІВ





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 207 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...