Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Протигазові респіратори



Окрім протигазів, що фільтрують, на підприємствах промисловості для захисту органів дихання працюючих від ОХР у вигляді пари і газів при їх концентрації в повітрі не більше 10-15 ГДК широко застосовуються протигазові респіратори РПГ- 67, РУ-60М і РУ-60МУ (рис. 5.6)

Мал. 5.6. Протигазові універсальні респіратори: а) РПГ 67; б) РУ 60 М; 1 - фильтрующе-поглощающий патрон; 2 - наголівник; 3 - напівмаска; 4 - клапан видиху з екраном.

Протигазові респіратори складаються з гумової напівмаски, фильтрующе- поглинаючих патронів, пластмасових манжет з клапаном вдиху, клапаном видиху із запобіжним екраном, трикотажного обтюратора, а також наголівника для кріплення респіратора на голові.

Патрони респіраторів, що фільтрують, випускаються марок А, В, КД і Г, які спеціалізовані за призначенням залежно від фізико-хімічних і токсичних властивостей ОХР. Патрони розрізняються між собою по складу поглиначів, а на вигляд - маркіровкою, нанесеною в центрі перфорованої сітки патрона.

Респіратори протигазові РПГ- 67, РУ- 60 М і РУ-60МУ забороняється застосовувати для захисту органів дихання від високотоксичним речовин типу синільної кислоти, миш'яковистого і фосфористого водню, гетраэтилсвинца і інших, а також від речовин, які в паро- і газоподібному стані можуть проникати В організм через шкірні покриви. Для захисту від пари ртуті респіратори повинні застосовуватися без трикотажного обтюратора.





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 719 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...