Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Систематизація, коротка характеристика, область застосування і вибір способів посилення



Систематизація способів посилення

Всі відомі способи за способом включення конструкцій посилення в роботу розділяються на дві основні групи: зведення нових розвантажуючих і замінюючих конструкцій, що сприймають повністю або частково навантаження, які передавалися на існуючі конструкції; збільшення несучої здатності існуючих конструкцій, тобто їх посилення (див. рис. 7.1).

Група розвантажуючих конструкцій складається з двох підгруп: повне розвантаження або заміна існуючих конструкцій новими; часткове розвантаження, при якому частина навантаженнясприймається існуючими конструкціями, а частина - що розвантажують. Оскільки часткове розвантаження в принципі не володіє істотними відмінностями від посилення, то ця підгрупа може бути віднесена до групи збільшення несучої здатності, що відображено на схемі (рис. 7.1).

Група збільшення несучої здатності складається з чотирьох підгруп: посилення без зміни статичної схеми і напруженого стану; посилення із зміною статичної схеми; посилення із зміною напруженого стану; спеціальні випадки і посилення. Вказані підгрупи об'єднують способи посилення, в основному, по первинному ефекту і тісно взаємопов'язані між собою згідно зі схемою на рис. 7.1.

Систематизація володіє деякою умовністю і призначена для огляду всього різноманіття відомих способів посилення з метою орієнтування при виборі найбільш раціонального способу для конкретних умов.





Дата публикования: 2014-11-19; Прочитано: 323 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...