Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додавання елементів керування у форму



Деякі елементи керування створюються автоматично, наприклад, приєднаний елемент керування, створюваний при додаванні у форму поля з області Список полів. У режимі конструктора можна створити безліч інших елементів керування за допомогою інструментів групи Елементи керування на вкладці Конструктор.

ПРИМІТКА. Багато інструментів у групі Елементи керування доступні тільки тоді, коли форма відкрита в режимі конструктора. Щоб переключитися в режим конструктора, клацніть правою кнопкою миші ім'я форми в області переходів і виберіть команду Конструктор . При наведенні покажчика миші на інструмент з'явиться назва інструмента.

Використання майстра елементів

Для допомоги при створенні кнопок, списків, підлеглих форм, полів зі списком і груп перемикачів можна скористатися майстрами. На вкладці Конструктор у групі Елементи керування натисніть кнопку Використати майстра, якщо вона не виділена.

Створення елемента керування за допомогою інструментів групи «Елементи керування»

1. Натисніть кнопку, що дозволяє додати елемент керування потрібного типу. Наприклад, щоб створити прапорець, натисніть кнопку Прапорець.

2. На сітці макета форми клацніть там, де повинен перебувати верхній лівий кут елемента керування. Щоб створити елемент керування стандартного розміру, клацніть один раз. Щоб створити елемент керування іншого розміру, клацніть сітку й виберіть потрібний розмір, перетаскуючи покажчик миші.

3. Якщо виділено кнопку Використати майстра, а з елементом, що додає у форму, керування зв'язаний майстер, то при перетаскуванні елемента на форму цей майстер запускається й допомагає настроїти параметри елемента керування.

4. Якщо з першої спроби не вдасться встановити елемент керування точно в потрібне місце, його можна перемістити. Для цього виконаєте наступні дії:

o Клацніть елемент керування, щоб виділити його.

o Наведіть покажчик миші на елемент керування так, щоб покажчик прийняв форму чотиринаправленної стрілки.

o Клацніть і перетягніть елемент керування в потрібне місце.

Майстер елементів може містити дії, що допомагають приєднати елемент керування до поля. У противному випадку ця процедура створює вільний елемент керування. Якщо тип створеного елемента керування дозволяє йому відображати дані (наприклад, поле або прапорець), необхідно ввести ім'я поля або вираз в поле властивості Дані (Control Source) цього елемента, тільки тоді можливе відображення даних. Для відображення властивостей елемента керування виберіть елемент керування й натисніть клавішу F4.

Теоретична довідка до ПР №13

Звіти

Звіти – це кінцевий продукт бази даних. Вони містять статичні дані з бази даних, а також достатню кількість пояснювальної інформації і подають результати в реальному вигляді. Крім того, звіти ідеально підходять для форматування та друку даних, а також для розрахунку підсумкових значень. Наприклад, можна згрупувати активи по постачальнику і обчислити проміжні підсумки для кожної групи даних, а також загальний підсумок для всіх груп.

У додатку Access звіт складається з розділів:

- Розділ Заголовок отчета може відображатися у верхній частині звіту; Розділ заголовка сторінки відображається у верхній частині кожної сторінки звіту. В заголовках звітів, як правило, відображаються назви і зображення, наприклад, логотип компанії. В заголовках сторінок за звичай відображаються заголовки стовпців. Якщо треба згрупувати дані у звіті, треба перейти до Заголовка группы. В цьому розділі відображають поля, за якими групуються дані.

- Розділ Верхний колонтитул містить назви полів звіту.

- У розділі Область данных міститься основний текст звіту — всі важливі дані. Розділ даних обов’язковий у всіх звітах.У цьому розділі створюються додаткові розрахункові поля.

- Розділ Примечание группы містить підсумки у групах, зазначених при створенні звіту.

приміток можуть відображатися у кількох місцях. Наприклад, можна створити примітки груп, в яких будуть відображатися підсумки, підрахунки або середні значення для групи даних.

Розділ Нижній колонтитул містить поточну дату(функція NOW), номери сторінок звіту.

- Розділ Примечание отчета містить загальний підсумок звіту.





Дата публикования: 2014-11-03; Прочитано: 368 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...