Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Відомості деталей



       
 
   
 


Поз. Ескіз   10
  250 1150
  60 60
  180 min 8
  220 30 30
  2850 280 150
Пози-ція Позначка Найменування Кіль- кість Прим.   15
  Бм-1     8
  Збірні одиниці та деталі     8
  лист 1 Сітка С-5      
  лист 2 Закладна деталь М-1    
    Матеріали    
    Бетон класу В 12,5 1,9 м3

8 70 75 10 22


10 70


6. Встановлюється довжина зони анкерування стержнів, що обриваються, або початок відгинання. Поздовжні розтягнуті стержні повинні бути доведені за місце теоретичного обривання на довжину . Початок відгину в розтягнутій зоні повинен бути віднесений від місця теоретичного обривання не менше ніж на . Вихід з роботи стержня, що відгинається, на епюрі матеріалів зображають поступовим косим обрізом відповідної смуги. Приклад розрахунку другорядної балки наведено в (15, с. 676-678).

Приклад армування другорядної балки для одного прогону показано на рисунку 2.6.

Згідно з ГОСТом 21.503-80 “Конструкции бетонные и железобетонные. Рабочие стержни” на монолітне перекриття подається на кресленні відомість деталей, відбір сталі на один елемент і специфікація елементів. Приклади їх заповнення дані в таблицях 2.2 – 2.4.

3 ЗБІРНИЙ ВАРІАНТ КРУПНОПАНЕЛЬНОГО БАЛКОВОГО ПЕРЕКРИТТЯ

3.1. Конструктивні схеми каркасів будівлі, компонування планів

Багатоповерхові виробничі та цивільні будівлі за конструкцією каркаса розділяються на будівлі з повним залізобетонним каркасом і навісними зовнішніми стінами, з повним каркасом і само несучими стінами, з внутрішнім залізобетонним каркасом (без приставних колон) і несучими зовнішніми стінами – будівля з неповним каркасом (рисунок 3.1).

Типові багатоповерхові споруди в наш час проектуються переважно з повним залізобетонним каркасом.

На сучасному етапі неповні каркасні схеми використовуються в будівлях, у яких, виходячи з місцевих умов, доцільно застосовувати цегляні стіни.

Рисунок 3.1 – Схема багатоповерхової будівлі з несучими зовнішніми стінами та її поздовжньої рами

Просторовий каркас багатоповерхових будівель слід умовно розділити на поперечні і поздовжні рами.

Основними рамами, що сприймають навантаження від перекриття і покриття, є поперечні рами і каркаси, які можуть бути виконані за шарнірно-зв’язевою, рамно-зв’язевою та рамною схемами. В даному проекті каркас будівлі вирішується у вигляді повного або неповного каркаса з поперечною рамою у вигляді зв’язуючої системи з жорсткими вузлами. Система зв’язку передбачає рішення у вигляді поперечної рами з жорсткими вузлами в місцях сполучення рами з колонами, що забезпечує сприймання вузлових моментів від вертикальних навантажень. Вітрові та інші горизонтальні навантаження передаються на жорсткі диски перекриття і на зв’язки або діафрагми, в ролі яких можуть бути використані поперечні стіни, стіни сходових кліток, ліфтових шахт і т.ін.

Поздовжня рама каркаса працює на в’язевій системі з шарнірними вузлами з’єднання колон і розпорів. У поздовжню раму багатоповерхової будівлі включаються колони одного ряду в межах деформаційного блока і поздовжні елементи розпору за колонами та зв’язками.

За розпорки по колонах використовуються плити міжповерхових перекриттів, які встановлюються по осях колон, при цьому передаючи зусилля на зв’язковий блок зв’язки.

Поздовжня стійкість будівлі в період монтажу та експлуатації забезпечується встановленням вертикальних зв’язок на колонах.

Зв’язки встановлюють у середину деформаційного блока будівлі, по кожному ряду колон на всіх поверхах. Зв’язки приймаються стальні, хрестового або портального типу. Для багатоповерхових будівель приймається уніфікована сітка колон: 6 х 6; 6 х 12; 9 х 6; 12 х 12 м з висотою поверхів кратною 600 мм.

У житлово-цивільних будівлях сітка колон приймається кратною модулю 400 мм з розмірами в обох напрямках 2,8...6,4 м. Висота поверху встановлюється кратною модулю 300 мм.

При визначення розмірів сітки колон необхідно одночасно підбирати за діючими каталогами розміри панелей заданого типу.

Маркірувальна схема розкладання панелей розробляється залежно від прийнятої сітки колон і заданого типу панелей перекриття. При цьому вздовж поздовжніх осей укладаються добірні панелі, які одночасно виконують роль розпорів поздовжньої рами, каркаса, що передають горизонтальні сили на зв’язуючі блоки. Маркувальна схема перекриття і каркаса показана на рисунку 3.2.


Рисунок 3.2 – Маркірувальна схема міжповерхового перекриття





Дата публикования: 2014-11-04; Прочитано: 724 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...