Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Математичні формули



Однією із суттєвих переваг текстового редактора Word є наявність у ньому вбудованого редактора формул, який дає змогу легко, швидко і наочно оформити математичний вираз довільної складності.

Щоб вставити в документ математичну формулу, необхідно помістити курсор у потрібне місце, виконати команду Вставка/Объект, перейти на вкладинку Создание і вибрати у списку Тип объекта позицію Microsoft Equation 3.0,не забувши при цьому вимкнути опцію В виде значка. Однак значно швидше та простіше зробити це можна за допомогою кнопки панелі інструментів Добавить объект Microsoft Equation. Відкриється спеціальне вікно для введення та редагування формул і панель Формула для набирання символів, яких немає на клавіатурі (рис.34).Панель містить кнопки, натискання на які викликає появу відповідного набору символів або шаблонів. Для вставлення у фор­мулу потрібного елемента слід просто натиснути на нього.

Рис.34

Різні елементи формул форматують по-різному. Для вибору стилю (набору параметрів формату­вання) вручну використовують команди меню Стиль, яка з’являється автоматично при наборі формули.

Для модифікації параметрів цих стилів застосовують команду Стиль/ Определить.

Розмір елементів формул визначають у вікні Размеры,що відкриваєть­ командою Размер/Определить.

Щоб використати інший розмір, потрібно виконати команду Размер/Другой.

Відстані між елементами формул задають у діалоговому вікні Интервал, яке активізується командою Формат/Интервал. У лівій час­тині вікна міститься список відстаней між різними елементами форму­ли, а зображення праворуч пояснює їхній зміст. Результат зроблених змін можна побачити у формулі, не закриваючи вікна, якщо натиснути на кнопку Застосувати.

Для завершення редагування формули потрібно клацнути мишею за її межами. Щоб редагувати повторно, слід виконати команду меню Правка/Объект Формула/Изменить. Для редагування формули в окремому вікні використовують команду Правка/Объект Формула/Открыть.

- Подвійне натискання мишею на потрібній формулі дає змогу швидко перейти в режим редагування, а клавіша Esc - швидко вийти з нього.





Дата публикования: 2014-11-04; Прочитано: 259 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...