Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Зміст звіту



1 Назва та мета роботи.

2 Графік залежності твердості від зміни температури нагрівання сталі 45 під загартування в координатах "Твердість (HRC) - температура". Зарисовки мікроструктур шліфів сталі 45 (4 шт.) після загартування з різних температур. (Поясніть вплив температури нагрі­вання під загартування на структуру та твердість сталі 45).

3 Графік залежності твердості від зміни швидкості охолодження сталі 45 в координатах "Твердість (HRC) - швидкість охолодження". Зарисовки мікроструктур шліфів сталі 45 (4 шт.) після нагрівання у воді, маслі, на повітрі та в печі. Поясніть вплив умов охолоджен­ня на структуру та твердість сталі 45.

4 Графік залежності твердості від зміни температури нагріван­ня при відпусканні сталі 45 в координатах "Твердість (НRС) - темпе­ратура". Зарисовки мікроструктур шліфів сталі 45 (4 шт.) після за­гартування та відпускання з різних температур. Поясніть вплив тем­ператури відпускання на структуру та твердість сталі 45.

5 Визначення та можливі режими здійснення хіміко-термічної обробки сталей, як способу поверхневого зміцнення: цементація (твердим карбюризатором та газова), азотування та ціанування

Контрольні запитання

1 Як швидкості охолодження впливають на перетворення в сталі?

2 Поняття про діаграму ізотермічного перетворення переохолодженого аустеніту.

3 Практичне використання при термічній обробці діаграми стану залізо - цементит і діаграми ізотермічного перетворення переохоло­дженого аустеніту

4 Види термічної обробки (відпалювання, нормалізація, загар­тування, відпускання), їх призначення та особливості виконання.

6 Вплив температури нагрівання під загартування та механічні властивості сталі.

7 Вплив швидкості охолодження на структуру та механічні властивості сталі.

8 Вплив температури нагрівання при відпусканні на структуру та механічні властивості сталі.

9 В чому полягає суть хіміко-термічної обробки сталі: цементації, азотування та ціанування?

10 Яке призначення має хіміко-термічна обробка матеріалів?

11 Як відбувається поверхневе зміцнення матеріалів?

12 В чому суть дифузійної металізації матеріалів?

Рекомендована література

[1, с. 56-59; 4, с. 58-64; 5, с. 131-136; 6, с. 79-87; 8, с. 65-74]





Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 207 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...