Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підсумковий семестровий контроль



Підсумковий семестровий контроль з навчальної дисципліни «Економічна теорія» проводиться на другому курсі у формі семестрового екзамену за обсягом навчального матеріалу, визначеним робочою програмою, і в терміни, встановлені розкладом.

Студент вважається допущеним до семестрового контролю з навчальної дисципліни (семестрового екзамену), якщо він виконав усі види робіт, передбачені робочою програмою цієї навчальної дисципліни.

Студент може отримати без складання семестрового екзамену оцінку “відмінно” за національною шкалою та відповідну оцінку у 100 балів за шкалою ЄКТС, якщо він за поточну успішність і модульні контролі за шкалою ЄКТС набрав 60 балів, за національною шкалою мав лише відмінні оцінки, проявляв активність на семінарських (практичних, лабораторних) заняттях і виконував самостійну роботу та індивідуальні завдання.

Результати складання семестрового екзамену визначаються у межах 40 балів за ЄКТС згідно з табл. 8.2., 8.3. і в оцінки за національною шкалою не переводяться.

Навчальна дисципліна «Економічна теорія» вивчається протягом другого семестру на першому курсіта третього семестру на другому курсі з проведенням підсумкового контролю у формі екзамену в третьому семестрі. Згідно з «Положенням …», відповідно до пункту 7.4.10., якщо навчальна дисципліна вивчається протягом декількох семестрів з підсумковим контролем в останньому семестрі у формі екзамену, то підсумковий семестровий контроль за кожний семестр визначається у порядку згідно з табл.7.4. Сума балів підсумкового контролю всіх семестрів ділиться на кількість семестрів і множиться на коефіцієнт 0,6.

Таблиця 8.5

Приклад обчислення балів для допуску до підсумкового семестрового контролю у формі екзамену з навчальної дисципліни «Економічна теорія» за результатами другого та третього семестрів

Сума балів, набраних за результатами підсумкового контролю у формі заліку у другому семестрі Сума балів, набраних за результатами підсумкового контролю у формі заліку у третьому семестрі Загальна сума балів, набраних в ІІ та ІІІ семестрах (СБ) СБ/2х0.6 Сума балів, з якою студент допущений до екзамену
      137/2х0.6= 68.5х0.6= 41.1  

Отримана кількість балів додається до кількості балів, отриманих на екзамені, і є семестровою екзаменаційною оцінкою.

Студент вважається таким, що успішно засвоїв навчальну дисципліну, якщо він набрав не менше 60 балів за шкалою ЄКТС (отримав оцінку «задовільно» за національною шкалою) за результатами поточного, модульного і підсумкового семестрового контролю у формі екзамену.

У разі набрання менше 60 (35-59) балів за результатами поточного, модульного та підсумкового семестрового контролю у формі екзамену, студент має можливість повторного складання екзамену двічі: викладачу та комісії.

У разі набрання менше 35 (0-34) балів студент зобов‘язаний повторно вивчити дисципліну в наступному навчальному періоді.

Повторний підсумковий семестровий контроль (перескладання викладачу) у формі екзамену проводиться в такій самій формі як і первинний.

При перескладанні екзамену комісії кількість балів, набраних студентом за результатами поточного і модульного контролю, анулюється. Перескладання екзамену комісії проводиться у письмовій формі. Питання екзаменаційного білета диференціюються за складністю з відповідною їй кількістю балів оцінювання і передбачають можливість набрання студентом за результатми перескладання форми підсумкового семестрового контролю комісії до 100 балів. Перескладання екзамену комісії здійснюється в порядку, встановленому п.7.5.7.1. – 07.5.7.5. Положення про ЄКТС.

Семестрова оцінка виставляється у відомості обліку успішності, заліковій книжці студента та індивідуальному навчальному плані студента.





Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 198 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...