Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Урок №21(Вчитель Волошина Г.П., Деражнянського району)



Тема Ілюструємо презентацію.

Мета: ознайомити учнів з алгоритмом ілюстрування презентацій;

розвивати уміння аналізувати, логічне мислення, творчу уяву, довільну увагу;

виховувати вихованість, відповідальність, охайність при веденні записів

Обладнання: картки для опитування, комп’ютери, зошити з друкованою основою.

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Сонце в небі піднімається.

А ми один одному усміхаємося.

· Вправа «Усмішка».

Один учень усміхається іншому, «бере у долоньки» свою усмішку і «передає» іншому, той повторює рух і передає свою усмішку третьому учневі і т.д.

-Доброго ранку, мої милі учні.

Я зичу всім, хто хоче працювати бути уважним, старанним, наполегливим й обов’язково усміхненим, а чекаю від вас плідної праці.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

1. Як зберегти презентацію?

2. Яка різниця між командами Зберегти і Зберегти як...?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

1.Робота в парах. З’єднати термін і його значення

Презентація — це публічне подання певних відомостей у зруч-

ному для сприйняття вигляді.

Комп’ютерна презентація — це набір слайдів, пов’язаних пев-

ною тематикою.

Слово «слайд» означає ковзати, повзати

.

Які переваги мають сучасні комп’ютерні презентації?

Як змінити колір і розмір тексту?

2. Перевірка завдання №1 ст. 104.

IV. Мотивація навчальної діяльності.

Існує таке прислів’я: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»

А як це зробити?

Для цього і створено програму PoverPoint. На сьогоднішньому уроці ви дізнаєтесь як ілюструвати презентації.

V. Пояснення нового матеріалу.

Розповідь учителя.

Зображення для презентації можна знайти в Інтернеті, скопіювати з мобільного телефону чи цифрового фотоапарата.

Алгоритм розміщення зображення на слайді

1. Вибери потрібний слайд.

2. Вибери кнопку Додати зображення, що міс­титься в лівому верхньому куті вікна РоvегРоіnt.

3. У вікні Вставляння рисунка відкрий папку, в якій збережено зображення.

Спочатку вибери зображення, потім кнопку Відкрити

ІІІ. Практична робота.

Для того щоб змінити розмір зображення і переміс­тити його в довільне місце слайда будемо працювати за таким алгоритмом:

1. Виділи зображення. Після цього навколо зображення з'являться маркери.

2. Помісти вказівник на маркер.

Вказівник набуде вигляду двонапрямленої стрілки.

3. Перемісти маркер у потрібному напрямку.

Для збереження пропорцій малюнка маркер потрібно переміщувати при натиснутій клавіші Shit.

Зміна місця розташування зображення на слайді здійснюється перетягуванням. При цьому вказівник набуде форми стрілок.

Щоб видалити зображення, його потрібно виді­лити та натиснути клавішу Dеlеtе.
А потім знову виконати алгоритм.

3. Фізкультхвилинка (офтальмологічна пауза).

Хто ж там, хто вже так стомився?

І наліво нахилився.

Треба дружно всім нам встати,

Фізкультпаузу почати.

Руки вгору, руки вниз.

Вгору трошки подивись.

Руки склали, як вітряк,

І покрутимося так.

Вище руки підійміть

І спокійно опустіть.

Будем дружно ми сідати

І до праці приступати.

Очі щільно ми закрили –

це один, два, три, чотири.

Потім ширше розкриваєм,

Вдалині щось роглядаєм.

4/Робота з комп’ютером.Запусти на виконання редактор презентації РоvегРоіnt.

1. Відкрий презентацію про свій клас.

2. Переглянь презентацію.

3.Проаналізуй,чи збігається послідовність слайдів.

4.Уважно прочитай текст на слайдах. Виправ помилки.

5.Ще раз переглянь слайди. Збережи презентацію

ІІІ Закріплення вивченого матеріалу

1.Робота в групах.

І група.

Опрацювати і дати відповідь на 1,2 завдання у підручнику с.99.

ІІ група

Скласти алгоритм зміни місця розташування зображень на слайді.

3. Диференційована робота в зошиті з друкованою основою. (завд. 1-3)

4. Робота в парах

1. Виконання завдань1-2 для кмітливих (підручник,с.100)

2. Робота з картками.

1). Встав в порожні квадрати потрібні числа.

           
     


* * *

2) Знайти значення виразів

12:2-а, якщо а=4, а=5.

2*5+а, якщо а=7, а=18

3). З’єднай приклади з відповіддю

(серед поданих прикладів відшукати з відповіддю 4, та з’єднати з четвіркою)

           
     


IV. Підсумок заняття.

- Сьогодні ми всі гарно попрацювали. _То чого нас навчив сьогоднішній урок? Молодці!

- Що вам запам’яталося найбільше?

- А що сподобалося?

ІY.Домашнє завдання

Опрацювати запитання і завдання 1-4 (с.99), розв’язати задачу 4 на кмітливість.

Урок 15 Вчитель: Власенко Тетяна Володимирівна

Тема: Пошук в Інтернеті.

Час: 40 хвилин

Тип уроку: комбінований урок.

Мета уроку:

• розширити уявлення учнів про Інтернет;

• рознайомити учнів із засобами пошуку інформації в Інтернеті;

• вчити користуватися пошуковими серверами;

• розвивати увагу, логічне мислення, інтерес до предмету, інформаційну культуру та вміння аналізувати, робити висновки;

• виховувати акуратність, точність, коректність і тактовність при роботі з комп’ютером; прищеплювати навички самостійної та групової роботи.

Програмне забезпечення: операційна система Windows XP, пакет програм

Microsoft Office (Word та Power Point), браузер.

Обладнання: підручники «Сходинки до інформатики», зошити з друкованою основою, проектор, комп’ютери.

План уроку:

І. Організаційна частина.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

ІІІ. Повторення правил з техніки безпеки.

ІV. Актуалізація знань.

V. Оголошення теми уроку.

VІ.. Вивчення нової теми.

V. Фізкультхвилинка.

VІІ. Практична робота на ПК.

VІІІ. Підсумки уроку.

ІХ. Домашнє завдання.

Хід уроку

І. Організація класу.





Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 284 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.01 с)...