Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Тема уроку: Всесвітнє павутиння
Форма уроку: комбінований
Час: 40 хвилин
Мета: ознайомлення учнів з поняттям комп’ютерної мережі (локальної і глобальної), веб-сторінки, адресу веб-сторінки, гіперпосилання та можливими напрямами їх використання в житті людини; набуття початкових практичних навичок використання глобальної мережі Інтернет; знайомити з правилами безпечної роботи в Інтернеті.
Задачі:
Освітня: Познайомитися з поняттям комп’ютерної мережі (локальної і глобальної), веб-сторінки, адресу веб-сторінки, гіперпосилання та засвоїти правила пошуку в Інтернеті
Розвиваюча: розвивати логічне мислення, просторову уяву, розвивати в учнів інтерес до предмету, інформаційну культуру та вміння аналізувати, робити висновки.
Виховна: виховувати акуратність, точність, коректність і тактовність при роботі з комп’ютером; прищеплювати навички самостійної та групової роботи.
Обладнання: комп’ютери, проектор, зошити з інформатики, електронна презентація.
Програмне забезпечення: операційна система Windows XP,пакет програм Microsoft Office (Word та Power Point), Internet Explorer
План уроку:
І. Організаційна частина.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Завдання для кмітливих.
ІV. Вивчення нової теми.
V. Робота з підручником.
VІ. Фізкультхвилинка.
VII. Робота із зошитом.
VIIІ. Практична робота на ПК.
IX. Підсумки уроку.
X. Домашнє завдання.
Хід уроку:
І. Організація класу
- готовність учнів до уроку;
- перевірка присутніх на уроці.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Ця всесвітня мережа
Скільки знає – просто жах!
З нею вчись ти працювати –
Теж багато будеш знати. (Інтернет)
І комп’ютери порою
Розмовляють між собою
А для цього їм потрібна
Річ відома не усім
До ПК ти підключай
Повідомлення приймай,
Адже мову ми ведем
Про зв'язок через … (модем)
Що таке Інтернет?( Інтернет - це всесвітня інформаційна мережа, яка складається з мільйонів комп'ютерів у різних куточках земної кулі, поєднаних між собою. Слово "Інтернет" походить від англійського "International Network'", що означає "Міжнародна мережа".)
ІІІ. Завдання для кмітливих
ІV. Вивчення нової теми.
Завдяки мережі інформація з одного комп'ютера може потрапити до іншого, розташованого у будь-якому місці. Кожен комп'ютер у цій мережі має свою адресу, яка дозволяє знаходити його. Телефонні канали, виділені лінії, супутники поєднують комп'ютери в єдину мережу. Вона охоплює Землю ніби павутинкою.
До телефонної мережі комп'ютер під'єднує спеціальний пристрій -модем.
Локальні мережі охоплюють невелику територію чи групу будівель (школа, клас).
Глобальна мережа охоплює великі території включає в себе десятки чи сотні тисяч ПК, об’єднання окремих мереж.
В Інтернеті зібрані відомості з усього світу. Усі ці відомості розміщуються на сайтах. Кожен сайт має свою адресу в інтернеті.
http://posnayko.com.ua
Сайт можна порівняти із книжкою
Сторінка сайту називається веб-сторінкою
На сторінках сайту може бути багато «дверцят». Такі «дверцята» називаються посиланнями.
V. Робота з підручником. с. 59-60
кнопка Назад
Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 289 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!