Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Оформлення додатків, ілюстративного матеріалу



Додатки нумеруються великими літерами. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки, посередині зверху мати напис «Додаток» з вказівкою порядкової літери і заголовку посередині сторінки. Розташовуються додатки в порядку появи посилань на них в тексті.

Зазвичай, до додатків відносять матеріали, включення яких до основної частини може обтяжувати текст і перешкоджати цілісному сприйманню письмової роботи. Кожний додаток має бути пронумерованим та мати назву, яку розміщують посередині рядка.

Ілюстративний матеріал (малюнки, графіки, схеми, діаграми, фотознімки тощо) слід розміщувати безпосередньо після першого посилання на нього в тексті. Якщо графік, схема, таблиця не поміщаються на сторінці, де є посилання, їх подають на наступній сторінці. На кожний ілюстративний матеріал мають бути посилання в тексті (наприклад: «...відповідно до малюнку 1»).

Ілюстрації нумерують арабськими цифрами в кожному розділі окремо. Рекомендовано наводити до схем та таблиць тематичні заголовки, а до малюнків – підписи (наприклад: «Таблиця 1.1. Класифакація релігій»).

Цифровий матеріал рекомендується поміщати в роботі у вигляді таблиць. Таблицю слід розташовувати безпосередньо після тексту, в якому вона згадується вперше, або на наступній сторінці. Таблиці слід нумерувати арабськими цифрами. Номер та найменування таблиці слід розміщувати над таблицею, вирівнюючи посередені відносно таблиці.

Таблиця 4. Етнонаціональні релігії

Назва релігії Регіони поширення Кількість прихильників Примітки
       
       

На всі таблиці повинні бути посилання в тексті, наприклад: «...відповідно до таблиці 4».

Таблицю слід розміщувати так, щоб читати її без повороту роботи, якщо таке розміщення неможливе, таблицю розташовують так щоб її можна було читати, повертаючи роботу за годинниковою стрілкою.

При перенесенні таблиці найменування таблиці до другої (наступної) частини не переносять, а зазначають тільки номери граф, які повинні бути виставлені і у першій частині таблиці. Над другою (наступною) частиною таблиці, з правого боку, повинно міститися позначка про продовження цієї таблиці.

Так, друга (наступна) частина таблиці 4 матиме вигляд:

Продовження таблиці 4

       
       

Якщо цифрові або інші дані в будь-якому рядку (клітинці) таблиці відсутні, то ставиться позначка «-».

За наявності в тексті невеликого за обсягом цифрового матеріалу його недоцільно оформляти таблицею, а слід давати у вигляді тексту.

Значення кожного символу і числового коефіцієнта слід давати з нового рядка, перший рядок пояснення починають із слова «де» без двокрапки.





Дата публикования: 2015-07-22; Прочитано: 759 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...