Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Структура та обсяг курсової роботи



Виконання курсової роботи передбачає такі етапи: підбір та обробка нформації, складання плану роботи, написання та оформлення роботи, захист роботи.

Студент, керуючись проблемами обраної теми, здійснює самостійний пошук необхідної літератури. Основними джерелами повинні бути наукові публікації, законодавчі акти, підручники і навчальні посібники.

Вивчення літератури супроводжується їх конспектуванням, тобто виписками окремих важливих теоретичних положень, цифр і фактів з обов'язковими посиланнями на сторінки. Таким чином формується робочий матеріал для написання курсової роботи. Потім він групується за окремими найважливішими проблемами, які складають основні розділи плану роботи. Після ознайомлення з літературними джерелами складається план роботи, який узгоджується з икладачем.

Курсова робота повинна включати:

1. Титульний аркуш (додаток 1)

2. Завдання до написання курсової роботи(додаток 2)

3. Рецензія керівника(додаток 3)

4. Зміст (1 стор.) повинен містити назви розділів, підрозділів, висновків і додатки, також відповідно сторінки до них. (Додаток 4)

5. Вступ (2-3 стор.) повинен розкривати актуальність теми, що досліджуєт її теоретичне та практичне значення, мету роботи, завдання, які потрібно виконати при написанні курсової роботи, для досягнення поставленої мети, об'єкт дослідження та методи які будуть використовуватися в процесі дослідження, а також обсяг і стуртура курсової роботи (тобто, студент має відповісти на запитання, чому він зацікавився даною темою).

6. Перший розділ (10 -12 стор.) містить, як правило, теоретичні та методологічні положені обраної теми. Теоретична частина курсової роботи розробляється на основі законодавчих актів, нормативних документів, праці провідних спеціалістів, особистих досліджень. Студент у цьому розділі повинен критично оцінювати матеріал та визначити свою позицію з данного питання. Не допускається списування з підручників чи журналів основного тексту, студент повинен своїми словами грунтувати думку і записувати свої висновки по матеріалу, який використовував. В 1 розділі повинно міститися 3 підрозділи.

7. Другий розділ (10 – 15 стор.) містить аналіз економічного стану об'єкта дослідження. Спочатку необхідно проаналізувати вигідність розташування господарства найближчих пунктів збуту продукції та підприємств сфери матеріальне технічного забезпечення, висвітлити природно - кліматичні умови господарювання господарства. Далі, зробити аналіз економічної ефективності і забезпеченості основними показниками підприємства: забезпеченність трудовими ресурсами, засобами виробництва, та загальні результати виробництва господарської діяльності.

8. Третій розділ (8 – 10 стор.) передбачає розробку пропозицій, щодо підвищення роботи підприємства і виходу його із кризового стану, поліпшення основних показників підприємства. Також розробляються напрямки збільшення виробництва продукції, раціонального використання ресурсів, поліпшення якості та зниження собівартості продукції. Цілеспрямованість та реальність рекомендованих заходів повинні бути підкріплені відповідними розрахунками. Обгрунтування перспектив розвитку, виявлення резервів виробництва здійснюється за допомогою розрахунково-конструктивного методу, монографічного, балансового та інших методів дослідження.

9. Висновки (3 – 5 стор.) У цьому пункті проводяться короткі, чітко сформульовані й обгрунтовані висновки, що випливають із результатів досліджень, проведених по темі курсової роботи, результати аналізу, тенденції розвитку проблеми, шляхи їх розв'язання. Дається перелік пропозицій і рекомендацій, а також міркування студента щодо можливості їх практичної реалізації.

6. Список використаної літератури включає тільки ту літературу, яку студент вивчав в процесі написання курсової роботи. Оформлюється згідно загальноприйняти правил із вказанням по кожному джерелу прізвищ і ініціалів авторів, назви роботи, назви видавництва, в якому опублікована робота, міста видання, кількосі сторінок. Перелік джерел здійснюється за алфавітним принципом у такому порядку:

1. Законодавчі джерела України.

2. Наукові монографії, підручники, посібники.

3. Статті, доповіді, тези в періодичній пресі або збірниках.

4. Література довідкового і статистичного характеру (словники, статистичні збірники і т.д.)

5. Література на іноземній мові (якщо така використовувалася)

6. Інтернет – сайти

У курсових роботах можуть бути додатки, в яких наводяться вихідні дані для розрахунків таблиць, діаграми, рисунки і таблиці, які не увійшли в основний текст. В такому разі потрібно в тексті робити посилання на відповідний додаток.





Дата публикования: 2015-07-22; Прочитано: 208 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...