Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Порядок виконання роботи. Вивчіть рекомендовану літературу, ознайомтеся з лабораторним стендом, підготуйте таблиці для запису результатів спостережень



Вивчіть рекомендовану літературу, ознайомтеся з лабораторним стендом, підготуйте таблиці для запису результатів спостережень. Після дозволу викладача приступайте до роботи.

6.1 Перевірка й усунення типових несправностей потенціометра

6.1.1 З'єднайте проводами блок живлення БСП-5 із джерелом регульованої напруги ИРН і зразковим мілівольтметром В згідно схемі, наведеної на рис. 43.

6.1.2 Підключіть ИРН до автоматичного потенціометра за схемою, наведеною в його технічному описі.

6.1.3 Включіть БСП-5, мілівольтметр В і автоматичний потенціометр, що перевіряється, у мережу ~220 В.

6.1.4 Перевірте наявність типових несправностей автоматичного потенціометра й при необхідності усуньте їх.

6.2 Перевірка показуючого пристрою автоматичного потенціометра

6.2.1 Установлюючи за допомогою ИРН стрілку потенціометра, що перевіряється, на кожну оцифровану поділку його шкали при прямому й зворотному ході, зафіксуйте показання потенціометра й зразкового мілівольтметра В.

6.2.2 Перевірте швидкодію потенціометра (час проходження стрілкою шкали), при стрибкоподібному вхідному сигналі, що трохи перевищує діапазон виміру. Початкове положення стрілки потенціометра - риска початку або кінця шкали.

6.3 Перевірка реєструючого пристрою і СПМ потенціометра

Перевірку реєструючого пристрою (основна погрішність) і стрічкопротягувального механізму (швидкість руху діаграми) проводять за заводською методикою перевірки, що в даній лабораторній роботі виконувати не обов'язково.

6.4 Після закінчення роботи виключіть апаратуру з мережі ~220 В.

7. Обробка результатів дослідів

7.1 Перевірка й усунення типових несправностей потенціометра

Опишіть характерні ознаки порушення працездатності автоматичного потенціометра й дії для їхнього усунення.

7.2 Перевірка показуючого пристрою автоматичного потенціометра

Розрахуйте абсолютні, приведені погрішності й варіації для кожної оцифрованої риски шкали потенціометра при прямому й зворотному ході показуючого пристрою знайдіть його швидкодію, клас точності й порівняйте їх з паспортними даними.

7.3 Перевірка реєструючого пристрою і СПМ потенціометра

У випадку виконання пункту 6.3 за заводською методикою перевірки виконайте розрахунок класу точності реєструючого пристрою і стрічкопротягувального механізму.





Дата публикования: 2015-04-07; Прочитано: 180 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...